تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
لوله مانیسمان

بک لینک بد و یا بک لینک بی کیفیت موضوعی است که اغلب توسط کاربران ما طرح می شود. وب سایت هایی که به اشتباه بک لینک های بد از شرکت های فروشنده بک لینک خریداری کرده اند و تقریبا تمام رتبه خود را از دست داده اند و برای آنالیز سایتشان به ما مراجعه می کنند بنابراین در این پست ما فراتر از سئو و بهینه سازی سایت می رویم و در مورد لینک های بد برای وب سایت های شما عزیزان توضیح می دهیم.


ن : علی محمدی
ت : شنبه 4 فروردين 1397

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در دو نوع و مدل NPT و BSP تولید میگردد که از لحاظ استاندارد رزوه با یکدیگر متفاوت ( در برخی از سایز ها تعداد رزوه در اینچ هر دو نوع برابر میباشد ولیکن در تمامی سایز ها زاویه دنده ها با یکدیگر متفاوت میباشد) اتصالات گالوانیزه موجود در ایران از نوع BSP میباشد.

BSP مخفف British Standard Pipe بوده و در مقابل NPT مخفف National Pipe Taper میباشد.

اتصالات گالوانیزه TUPY BSP تحمل فشار کمتری نسبت به اتصالات گالوانیزه TUPY NPT دارند.


ن : علی محمدی
ت : شنبه 4 فروردين 1397

لوله مانیسمان رده ۴۰ در اکثر کشور های ضنعتی و یا در حال توسعه تولید می گردد. این لوله ها از سایز ۱/۲ الی ۲۴ اینچ به صورت مانیسمان (لوله بدون درز) و بعد از آن از سایز ۲۸ اینچ به بعد به صورت درز مستقیم تولید می گردد در این مجموعه بازرگانی لوله های مانیسمان رده ۴۰ و ۸۰ محصول کار خانجات معتبر اروپائی (روسی , اکراین , اسپانیا) و آسیائی مانند ایران و چین به صورت عمده عرضه میگردد کلیه لوله ها در اوزان متناسب با جدول عرضه گشته و دارای شناسنامه معتبر از شرکت سازنده و در صورت نیاز گواهی تست آنالیز از متالوژی رازی میباشد.:: برچسب ها : مانیسمان رده ۴۰ ,
ن : علی محمدی
ت : شنبه 4 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)